"Potvrzení tisku"? Budete to často slyšet a brát to lépe!

Když se nás prodejce zeptá, zda si máme vytisknout potvrzení, často říkáme, že nepotřebujeme a neodcházíme. Samozřejmě je ve většině případů nepotřebujeme a kupujeme každodenní nákupy, například chléb v pekárně, můžeme to bezpečně vzdát. Existují však situace, kdy takové potvrzení budeme potřebovat, a pak je raději vezměte!

Potvrďte, kdy dojde k problému s platbou a poprvé neprojde. Nikdy nevíte, jestli jste nedostali peníze z vašeho účtu při prvním pokusu. Potvrzení proto může být později nutné pro podání stížnosti a my z ní získáme peníze.

Totéž platí, když transakce bude odmítnutaa změníte kartu. K tomu obvykle dochází, když například na účtu nemáme prostředky. Transakce je odmítnuta a platíme v hotovosti nebo jinou kartou. Nezapomeňte však přijmout potvrzení, protože se může stát, že se budete stále pokoušet vybírat peníze z vašeho účtu, nebo se dostanou pod blokádu a budou vám účtovány poplatky při doplňování účtu.

Požádejte o potvrzení, i když bude problém s připojením k serveru přes terminál. Může se ukázat, že provede platbu na dlouhou dobu a vzdá se a přeruší spojení. Pak, i když by peníze neměly být vybírány, mohou se lišit. Je lepší mít potvrzení, jako u jakéhokoli problému s platbou.

Když si koupíte něco drahého, přijměte potvrzení. Toto je doklad o nákupu spolu s potvrzením. Při pokusu o podání stížnosti může být užitečné. Někteří lidé mají pojištění na kreditní kartě, kterou kupují. Tak například, když si koupíme telefon a je odcizeno, můžeme použít pojištění kreditní kartou. Pak stojí za to mít potvrzení.

Zanechte Svůj Komentář