10 úžasných použití: role toaletního papíru

1. Flypaper

Vzhledem k tomu, že bude brzy v létě (pokud na jaře přijde první), a spolu s tím se objeví i naše oblíbené - rušivé mušky a komáři, připravte se na útok. Zanechte několik zkumavek na toaletní papír a v létě je zakryjte oboustrannou páskou a zavěste na požadované místo.

2. Vysuňte trubku vysavače

Prokletí pavučiny! Proč se neobjevují níže, ale pouze v rozích a nemohou se k nim dostat vysavačem? Existuje způsob! Prodlužte vakuovou trubici papírovými trubicemi.

3. Klíčení a brikety

Nechci se chlubit, ale jsem mistrem v osvětlování grilů, ohňů a krbů. Jak to zvládnu Tady je můj způsob: Jeden konec zkumavky nalepte páskou, nacpejte ji co nejvíc odpadním papírem a druhý konec uzavřete. Nezapomeňte, že čím více budete papírů, tím déle bude briketa hořet.

4. Osušte rukavice

Zkumavku z toaletního papíru vložte do rukavice a zavěste ji na sušičku. Přítomnost papíru výrazně urychlí sušení. Trik doporučený lyžaři, kteří lyžují několik dní v řadě a nemohou si dovolit osm párů rukavic.

5. Objednejte si kabely

Vím, že počítač, televize nebo jiná elektronická zařízení jsou v životě užitečná, ale proč potřebujeme kabely? Dnešní technologie vám neumožňuje zbavit se jich, takže prozatím můžete udělat něco, abyste se nespletli. Než je zapnete, pečlivě je srolovat a protlačit trubicí toaletního papíru.

6. Křeček hračka

Proč kupovat nové klece pro klece? Jsou drahé a rychle ničí. Dejte na svého mazlíčka několik zkumavek na toaletní papír. Křečci se rádi schovávají v různých tmavých a těsných norkách. Když je zničí, nahraďte je novými. Jednoduché a levné!

7. Provzdušňování kompostu

Skartované kousky trubek toaletního papíru jsou ideálním způsobem pro provzdušňování kompostu. Pokud váš kompost začne zapáchat a přitahovat mouchy, přidejte do něj kousky potrubí. Kartonové předměty se snadno rozkládají a vytvářejí vzduchové kapsy, které provzdušňují vaši směs.

8. Uložte řetězec

Není nic horšího než rozmotat řetězec. Existuje způsob, jak tomu zabránit. Použijte trubici a na koncích proveďte řezy. Vložte konec provázku do jednoho z nich, potom navlékněte smyčku kolem trubice a druhý konec do druhé drážky.

9. Uchovávejte zbytky látky

Sbalte kousky látky a zasuňte je do zkumavky na toaletní papír. Aby jste je neměli hledat, nalepte kousek na zkumavku. Chytrá a levná!

10. Vánoční osvětlení

Každý rok stejný. Hodiny rozmotávání vánočních světel. Nikdo to nemá rád. Naviňte je na lepenkové trubice a konce zakryjte páskou. Jak hezký pocit, že to příští rok bez problémů zavěsí.

Zanechte Svůj Komentář