Domácí způsob, jak vyčistit mastné dlaždice v kuchyni

Kolem pece jsou velmi častým problémem mastné stopy na talířích. Není divu, že při smažení tuk poteče a usadí se na talíři. Často to neotíráme ihned po vaření, takže schne a je obtížnější ho odstranit. Proto bychom vás dnes rádi seznámili s jednoduchým domácím způsobem, jak vyčistit tuk na dlaždicích.

Jak odstranit mastné skvrny z dlaždic

Začněme ekologickým způsobem. Pomáhá nám tu soda a voda. Vytvoříme speciální směs, která je velmi dobrá při odstraňování mastných skvrn z různých povrchů. Začněte mírným zahříváním vody, nemusí to být horké. Jedinou věcí je, že se soda snadno rozpustí. Potom ji nalijte do rozprašovací láhve a nastříkejte desky.

Nechte jej chvíli chvíli otřít vlhkým hadříkem a je připraven! Pokud však dáváte přednost čisticím prostředkům, máme pro vás něco zvláštního. Často zde používáme čisticí vody, ale je třeba si uvědomit, že obsahují mikročástice, které však mají některé abrazivní vlastnosti. Odmašťovač Meglio dobře zvládne mastné skvrny. Lze jej použít prakticky na jakémkoli povrchu. Nejedná se o velmi dobře známé opatření, ale o to všichni lidé, kteří to zkoušeli, velmi oceňují. Sáhl jsem také za použití doporučení z fóra. Stojí to asi 10 PLN, takže to není moc a jeho provoz je opravdu velmi dobrý.

Kamenné usazeniny

V blízkosti dřezu se na dlaždicích objevují často kamenné usazeniny. Jejich odstranění je velmi jednoduché a to, co potřebujete, je bílý ocet. Stačí smíchat sklenici bílého octa a jeden litr vody. Nalijte směs do rozprašovací láhve, nastříkejte destičky a otřete. Nezůstanou žádné kamenné stopy.

Zanechte Svůj Komentář