Oční stíny - 5 neobvyklých aplikací

Každá žena má doslova oční stíny ve svém marnivém případě. Na okamžik je můžete použít k vykouzlení profesionálního make-upu a prohloubení vašeho vzhledu. Málokdo z nás se diví, že takový pigment má několik zajímavějších aplikací. Jeden malý stín, tolik možností!

Nikdy předtím jste nenapadlo používat kosmetiku jiným způsobem než standardem? Je pravda, že výrobci uměle vytvořili mnoho divizí - protože kdo řekl, že nemůžete používat tělový krém na nohy nebo ruce? Totéž platí pro barevné pigmenty - všichni je používáme pouze pro oční víčka, zatímco mohou účinně nahradit řadu produktů.

Oční stíny jako bronz, červenání nebo zvýrazňovač

To je poněkud intuitivní nápad. Pokud máte oční stíny v odstínech hnědé, béžové, červenavé, broskvové nebo dokonce fuchsiové, použijte je jako bronzer nebo červenat. Skvělé barvy z nahé palety jsou ideální pro jemné kontury obličeje, zatímco ty ruddy omlazující a osvěžující. To nejlepší bude matné - zarezervujte si záři pro zvýrazňovač.

Mimochodem, pokud máte světlý odstín (zlatý nebo šampaňský) a mírně lesklý povrch, zkuste jej použít na vrchní části lícních kostí jako zvýrazňovač. Suché a krémové oční stíny budou fungovat, nezapomeňte je velmi pečlivě promíchat.

Oční stíny jako pomáda obočí

Chtěli byste zdůraznit tvar oblouků, mírně je ztmavit a doplnit v nich vytvořené vady, ale minuli vám stylingový gel? Matný oční stíny s barvou odpovídající barvě vašich vlasů udělá práci. Naneste ho jemným tenkým štětcem - stojí za to, aby pohyby napodobovaly směr růstu obočí. Pokud si nepřejete, aby se účinek rozšířil při náhodném dotyku rukou na čelo, smíchejte pigment před aplikací například s vazelínou.

Oční stíny jako oční linky

Ještě jste o tom nepřemýšleli? A přesto to funguje! Vše, co musíte udělat, je posypat trochou pigmentu do nádoby a smíchat jej například s kapkou duralinového pojiva. Pokud ji nemáte, můžete zkusit s fyziologickým roztokem. Budete také potřebovat tenký kartáč, zvláště pro aplikaci oční linky. Výhodou takového řešení? Přesné linie můžete vykouzlit doslova v jakékoli barvě!

Oční stíny jako korektor pro kojence

Máte problém s šedými vlasy, které se pomalu protínají čelo? Nebo možná vaše vlasy nejsou příliš silné, takže vypadáte, že máte ohyby nebo že vaše pokožka nevzhledně září na vašich chrámech? Saténové oční stíny v barvě vašich kapel vám to pomohou zakrýt. Použijte zkosený štětec a efekt upravte lakem. Je však třeba si uvědomit, že se jedná o řešení ad hoc a nemusí fungovat s příliš velkým množstvím šedivých vlasů.

Oční stíny jako rtěnka

Pigment můžete použít k obarvení rtů. Jediné, co musíte udělat, je vzít si trochu volného prášku na konečky prstů a poklepat si ho do úst, poté jej zafixovat bezbarvým leskem na rty.

Rada Dagmary

Zanechte Svůj Komentář