Zdravotní péče o česnek

Léčba česneku česnekem Česnek našich babiček byl považován za nenahraditelný lék na mnoho nemocí. V současné době je česnek v mnoha rodinách nejdůležitější součástí domácích ošetření, a to z dobrého důvodu s ohledem na jeho složení a vlastnosti ...

Doporučujeme, aby se česnek trvale objevoval v našem denním menu a v jakékoli formě. Systematicky a v malém množství má pozitivní vliv na metabolismus, snižuje hypertenzi, prodlužuje mládí a umožňuje vám užívat si dlouhý život. Pro vnější onemocnění můžete použít obklady z drcených stroužků česneku. Kromě toho česnek přidávaný z konzumace domácích zvířat (pes, kočka) pomáhá zbavit se blech. Každý den na podzim a v zimě se vyplatí doplnit jídlo, které na večeři připravujeme pár stroužků česneku. Taková jídla s česnekem jsou chutnější a zdravější. Toto ošetření by nás mělo chránit před nachlazením. Česnek se používá po celém světě v různých pokrmech, bez toho by se prakticky žádná kuchyně neobešla. V polské kuchyni se používá hlavně pro maso, párky, párky, lahůdky, zeleninová jídla a polévky. Díky tomu získáme nádhernou vůni. Je třeba si uvědomit, že pod vlivem vysoké teploty jeho cenné vlastnosti umírají. Pro bolest v krku a nádchu pijte teplé mléko denně s přídavkem medu, citronové šťávy a dvou rozdrcených stroužků česneku. Tento nápoj je rychle působící lék na tento typ onemocnění. Pro lidi, kteří velmi často trpí bolestmi v krku, se doporučuje jíst sendvič jednou týdně s máslem a dvěma strouhanými stroužky česneku, hrubě posypanými zelenou petrželkou. To je nejjednodušší způsob, jak jíst česnek.

A stojí za to pít šálek teplého mléka s medem. Ošetření česnekem: Mléčně specifické - přidejte rozdrcený hřebíček česneku, 3 polévkové lžíce medu a 1 čajovou lžičku másla do teplé šálku mléka. Smíchejte vše dohromady a pijte v teple. Když máme pocit, že to zlomí naše kosti a chřipka nebo chřipka je blízko, stojí za to pít 3krát denně mléko. Specifičnost citronu - 1-2 stroužky česneku by měly být loupány a nakrájeny na kostky. Poté smíchejte s několika kapkami citronové šťávy a malým množstvím medu. Takový specifický lék používaný jednou denně je účinným lékem nachlazení. Stroužky česneku - držte v ústech po dobu nejméně 15 minut a pak je sníst. Může pomoci při nachlazeních, bolestech v krku, dutinách a bolestech hlavy. Česneková šťáva - do nosu se vštípí 2 kapky čerstvé česnekové šťávy. Toto ošetření se používá 3krát denně, je účinné při nachlazení. Česnekový sirup - hodí 12 loupaných a drcených stroužků česneku do ½ litru vařené vlažné vody. Přidejte šťávu ze 2 nebo 3 citronů a důkladně promíchejte. Tato směs by měla být uložena v lednici. Pijte jednu polévkovou lžíci před jídlem, 2-3krát denně. Česneková tinktura - vložte do nakrájené 3-4 stroužky česneku do šálku vařené vlažné vody. Promíchejte a nechte přes noc.

Pomocí této tinktury můžete opláchnout zuby - používá se při onemocnění dásní. Tato tinktura může být také opilá - doporučuje se pro gastrointestinální choroby, zejména při akutním průjmu a pro kontrolu parazitů (pinworms, roundworms, tasemnice). V případě parazitů je nutné ošetření trvající několik týdnů a tato česneková tinktura by se měla vypít na lačný žaludek.

Můžete také jíst pár stroužků syrového česneku nebo pít vařené mléko s česnekem. Česnekový ocet - smíchejte 4 loupané a drcené česnekové hlavy s ½ litru jablečného octa. Nechejte působit 2 týdny při pokojové teplotě. Pak napněte a vypijte několik lžiček denně. Taková směs je užitečná při léčbě respiračních infekcí a jiných vnitřních nemocí a také v boji proti parazitům. Způsob, jak ucítit česnek Bohužel po konzumaci česneku přes plíce a kůži se objeví charakteristický zápach. Bohužel, máta žvýkačka nebo čištění zubů zde nepomůže. Tento problém můžete vyřešit žvýkáním zelené petrželky nebo kávových zrn, nebo pitím mléka nebo kefíru ihned po jídle s česnekem.

Sprcha se také hodí, takže se vyplatí ji často po jídle česneku. Je pravda, že to nelze úplně odstranit, ale to je jeho krása. Vůně česneku naše tělo postupně uvolňuje. K tomu potřebuji přesně 20 hodin. Proto pro vaše pohodlí před odchodem do práce, do školy nebo nakupování - stojí za to se vyhnout konzumaci česneku. Nejlepší je jíst na oběd nebo večeři. Na trhu jsou také dostupné tablety, granule a jiné přípravky na bázi česneku, které jsou méně náročné na použití. Takže volba je naše :)

Zanechte Svůj Komentář