Vaše pozice při spánku říká o vás více, než si myslíte!

Zkontrolujte, kolik pozice o vás spí, a zkontrolujte, kolik pravdy je. Se mnou všechno kryje :)

Záznam

Tato pozice charakterizuje otevřené a společenské lidi, kteří se dokonale hodí do větší skupiny lidí. Tito lidé ze své podstaty důvěřují. Často až příliš, aby je ostatní mohli použít.

Mumie

Lidé, kteří spí na své straně s otevřenou náručí, jsou podezřelí a podezřelí. Dělají rozhodnutí pomalu a jsou obvykle tvrdohlavě tvrdohlaví. Jakmile se něco rozhodnou, je těžké přimět je, aby změnili názor.

Voják

Tato pozice v tichosti charakterizuje silné, soustředěné a milující lidi. Je ironií, že to jsou lidé, kteří hodně chrápají ... Tito lidé jsou organizovaní, mají všechno zapnuté a všechno berou vážně. Mají také vysoká očekávání od ostatních lidí.

Výsadkář

Tito lidé jsou otevřeni novým známým. Přítomnost mnoha lidí způsobuje, že se cítí jako ryby ve vodě. Parašutisté dobrovolně riskují a zohledňují názory ostatních. Je snadné urazit je kritikou.

Hvězdice

Tato pozice charakterizuje loajální a ochotné lidi pomáhat. Rádi poslouchají ostatní a jsou vynikajícími přáteli.

Embryonální, jinak fetální

Jedna z nejoblíbenějších položek. Tito lidé obvykle nosí masku. Předstírají, že jsou tvrdí a lhostejní, i když ve skutečnosti jsou nesmírně citliví a plachí. Tito lidé přemýšlejí, přehánějí problémy a zbytečně se obávají.

Nyní nám napište do komentářů, na které pozici spíte a zda to funguje s popisem :)

Zdroj: viralka.pl

Zanechte Svůj Komentář