Neobvyklé použití lak na vlasy

1. Lak na vlasy - prodlužuje životnost řezaných květů Živé květiny, které dostáváme do kytic, nebo si je individuálně nechají rychle vadnout. Samozřejmě to záleží na druhu květu, ale pokud chceme prodloužit jejich životnost - postříkáme je sprejem!

2. Lak na vlasy - zachová naše kresby Pokud chcete malovat nebo kreslit a chcete, aby byla práce neporušená co nejdéle, stačí ji nasprejovat sprejem. Kosmetika je dokonale ochrání!

3. Lak na vlasy - zabraňuje znečištění záclon Pokud jste si právě zakoupili nové záclony, pokračujte a stříkejte je ... lak na vlasy! Vytvoří neviditelný ochranný povlak na materiálu, díky kterému se záclony mnohem méně zašpiní!

4. Lak na vlasy - na leštění obuvi Každý z nás by rád, kdyby vaše boty vypadaly vždy dokonale! Pokud jsou boty kožené nebo lakované, můžeme je po očištění a vyleštění postříkat lak na vlasy a posílit tak lesk!

5. Lak na vlasy - chrání make-up na oči Tato aplikace se může zdát trochu kontroverzní, ale i profesionální profesionálové vizážistů používají tuto metodu! Po aplikaci složitého očního make-upu ji pevně zavřeme a na dlouhou vzdálenost ji nastříkáme sprejem na vlasy. Make-up bude jako zachovalé!

Zanechte Svůj Komentář