Říkal jí nejškaredější žena na světě. Podívejte se, jak to ovlivnilo její život.

Lizzie Velasquezová trpí velmi vzácným genetickým onemocněním, které lékaři nemohou vysvětlit ani vyléčit. 25letá žena musí jíst každých 15 minut, stále má velmi štíhlou postavu a nosí dětské oblečení. Tělo dívky, které bylo ve škole nazýváno „nejošklivější žena na světě“, spaluje kalorie rychlým tempem. Po narození lékaři říkali, že Lizzie nepřežije. Dokázala však, že se mýlili - vystudovala komunikační fakultu a vydala knihu o své nemoci.

Říkala se jí nejškaredější žena na světě. Když to zjistila, řekla:

Když jsem to viděl, cítil jsem se, jako by se celý můj svět zhroutil v jednu chvíli - Velasquez se přiznal časopisu People. - Přemýšlel jsem, jak bych mohl vstát.

Tato událost však inspirovala 26letou Lizzie, která je nyní 26 let - zahájila svou činnost, která vyústila v dokument ukazující její život a aktivitu. "Brave Heart" měl premiéru na SXSW v Austinu v Texasu. Ukazuje Velasqueze jako ženu, která inspiruje a pomáhá druhým lidem, a především dokazuje „slabší“, že by je nenáviděli nenávidět. Sám si myslí, že toto nešťastné video na YouTube z ní učinilo silnou osobu.

Pokud se někdy setkám s mužem, který vytvořil toto video, hodím se kolem krku a objal ho celou svou silou, říká Lizzie Velasquezová. - Řekl bych mu: „Děkuji, díky tobě se mi v životě stala ta nejlepší věc“. Toto video změnilo všechno, dalo mi základ, abych se stal hlasem ohrožených, mluvil nejen za mě.

Zanechte Svůj Komentář